محل تبلیغات شما

هایگل می گوید فرزندخواندگی همیشه به طرحی که برای یک خانواده با همسرش خواننده ترانه سرا ، 32 ساله داشته است.

این بازیگر 33 ساله در ماه ژانویه گفت: "جاش و من قبل از اینکه حتی درگیر شویم صحبت کردیم."

"ما در مورد داشتن فرزندان بیولوژیکی نیز صحبت کرده ایم ، اما تصمیم گرفتیم اول به فرزندخواندگی بپردازیم. من می خواهم دوباره فرزند خود را بگیرم."

بازیگر زن کاترین هایگل و همسرش جاش کلی نام دختر دوم خود را اعلام کردند که از طریق فرزندخواندگی خانواده در ماه آوریل به خانواده آنها پیوستند. به نقل از PEOPLE.com ، نام کودک ، آدلاید ماری هوپ است و او به یک خواهر 3 1/2 ساله به نام نالیگ می پیوندد ، که هایگل و کلی در سال 2009 از کره جنوبی به دنیا آوردند.

"HOTPY MOTHERS DAY !!!! امیدوارم که شما عزیزان از آنجا مراقبت کنید ، از خانم های خود مراقبت کنید. بدون چوب ." ، [[Kelley] توییت کرد ، قبل از به اشتراک گذاشتن عکسی از "صبحانه ای که من صبح امروز مادر فرزندانم کردم. "

بازیگر زن کاترین هایگل از دختر دوم کره جنوبی استقبال کرد

پس از به نظر می رسد سوء تفسیر یونیكلو از كره جنوبی آگهی های سوء بردگی جنسی را مسخره می كند

انواع رست قهوه چگونه انجام می گیرد

، ,هایگل ,خانواده ,ساله ,فرزندخواندگی ,بازیگر ,زن کاترین ,در ماه ,کاترین هایگل ,بازیگر زن ,خود را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها